Műszaki (előkészítő) munkatárs

  • Cég neve

    THERMOWATT Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Munkatársat keresünk sokrétű műszaki munkákhoz, mint például:

  • projektek műszaki előkészítése több lépcsőben:
    • adott projekthelyszín esetében technológia alkalmazási lehetőségének a vizsgálata,
    • műszaki javaslat kidolgozásában való közreműködés,
    • közreműködés tanulmánytervek, technológiai tervek, kiviteli tervek elkészítésében,
    • közreműködés árajánlat elkészítésében,
    • közreműködés ajánlati – műszaki – dokumentáció összeállításában,
  • projektek lebonyolításában való műszaki közreműködés, műszaki támogató munkák elvégzése,
  • közreműködés a rendszereink nagyobb javítási, karbantartási, felújítási munkáinak előkészítésében.

Elvárások

  • gépészmérnöki végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • nyitottság technológiáink elsajátítására

Előnyt jelent

  • tapasztalat épület hűtő-fűtő rendszerek tervezése, üzemeltetése, kivitelezése kapcsán,
  • tapasztalat műszaki előkészítésben, árajánlatok készítésében
  • AUTOCAD ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • szakmai fejlődési lehetőség innovatív, megújuló energián alapuló hőszivattyús technológia területén

Céginformáció

THERMOWATT Kft. Műszaki (előkészítő) munkatárs pozícióba keres munkatársat bővülés céljából.

Thermowatt Kft. szennyvizet hasznosító innovatív hőszivattyús technológiájával nagyobb épületek hűtését-fűtését biztosítja, hosszútávú szerződésekkel.